Оберіть розмір шрифту:

AAAA
logo

 

Вас вітає Пироговецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хмельницької районної ради Хмельницької області

 

Шкільне життя починається із 1849 року. Якраз цього року в селі відкрито першу школу. Згодом, в 1875 році школа була перетворена в міністерське однокласне народне училище. У1897 році була відкрита школа грамоти для дівчаток.

В школі читали Закон Божий, вивчали арифметику, вчили каліграфію. Пізніше був введений предмет мистецького напрямку. Уроки викладалися лише російською мовою.

  У 20-х роках ХХ ст. система освіти дещо змінилася. Народне однокласне училище та школа грамоти для дівчаток були закриті та натомість утворено неповну середню школу, в якій працювало 12 учителів, де навчалось 210 учнів.

    Нових змін шкільне життя зазнало після Другої світової війни 1939 -1945 рр. В перші повоєнні роки в селі діяла початкова школа, а з 1947 року – семирічка. Пізніше, у 1960 році школа стала восьмирічною, а в 1963 році школу реорганізовано в середню. З 14 вересня 1964 року навчання розпочато в новому приміщенні, яке було збудовано за кошти місцевого колгоспу. На той час у школі працювали 27 учителів, які навчали 300 дітей. І ось уже понад  50 років навчання дітей проводиться в цій школі.

      

Поповнюється її  матеріально-технічна база. Використовуються у навчанні та вихованні учнів нові методи та технології. Школа живе та вносить свій внесок у розбудову нашої держави.

     Навчальний заклад розвивається. Сьогодні – це заклад, який забезпечує високий  загальнокультурний, освітній, довузівський рівень підготовки сільської молоді та готовий працювати в умовах нової української школи.

 

 

УЗАГАЛЬНЕНА ІНФОРМАЦІЯ про проведення ДПА учнів 4-х класів

 

Списки учнів 1 класу у 2018/2019 навчальному році

 

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу

© Відділ освіти, культури, молоді та спорту Хмельницької РДА

Реєстрація

Відновлення паролю

Для відновлення паролю введіть Вашу електронну адресу, аби ми надіслали Вам лист з підтвердженням.

Відновлення паролю

На Вашу пошту надіслано лист з кодом підтвердження зміни паролю.