Оберіть розмір шрифту:

AAAA
logo

Знай свої права

Знай свої права

  

З метою  підвищення  рівня правової культури підлітків, 05 листопада 2019 року на базі Пироговецького ліцею проведена спільна зустріч представників Хмельницької місцевої прокуратури, ювенальної превенції поліції та апеляційного суду із учнівською молоддю.

Як не конфліктувати із законом дізналися сьогодні учні Пироговецького ліцею
Сьогодні поліція, прокуратура і суд об’єднали свої зусилля з просвітницькою метою. Представники трьох структур завітали до Пироговецького ліцею, аби розповісти дітям про відповідальність неповнолітніх, тим самим застерегти їх від необдуманих учинків.
Ольга Бондарчук, прокурор Хмельницької місцевої прокуратури розповіла учням, як поводитись, якщо вони потрапили у конфлікт із законом.
Про адміністративну відповідальність говорив Дмитро Процюк, старший інспектор ювенальної превенції.
 алі Юлія Салдан, представниця суду, провела з підлітками модельне судове засідання. Перевтілившись у суддів, прокурорів та адвокатів діти розглядали справу про крадіжку велосипедів, яку вчинили неповнолітні. Примітно, що імпровізована колегія вершителів правосуддя мала ухвалити свій власний вирок винуватцям. До цього завдання молоді люди поставились дуже відповідально і довго радились у «нарадчій кімнаті».
Андрій Заєць, слідчий поліції, і Владислав Заєць, інспектор поліції, навчали дітей прийомам самооборони і як поводитись у разі нападу.

Igor

11.11.2019

© Відділ освіти, культури, молоді та спорту Хмельницької РДА

Реєстрація

Відновлення паролю

Для відновлення паролю введіть Вашу електронну адресу, аби ми надіслали Вам лист з підтвердженням.

Відновлення паролю

На Вашу пошту надіслано лист з кодом підтвердження зміни паролю.