Оберіть розмір шрифту:

AAAA
logo

Засідання районного методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури та мов національних меншин

Засідання районного методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури та мов національних меншин

20 серпня 2019 року на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту Хмельницької РДА проведено районне методичне об’єднання з проблеми «Формування та розвиток ключових компетентностей у учнів та вчителів зарубіжної літератури, мов національних меншин в умовах Нової української школи».

Педагогів ознайомлено із законом про державну мову; організацією та змістом освітньої діяльності учителів зарубіжної літератури ((Гіджеліцька Т.В., методист РМК відділу освіти, культури, молоді та спорту Хмельницької РДА), мов національних меншин (Місяць Т.М., учитель російської мови Олешинської ЗОШ І-ІІ ст. Олешинської сільської ради, Заболотна Г.В., учитель польської мови Мацьковецької ЗОШ І-ІІ ст. Шаровечківської сільської ради) у закладах загальної середньої освіти у 2019-2020 н.р.

Акцентовано увагу на особливостях формування учня-читача покоління Z в цифрову епоху (Гнап А.О., учитель зарубіжної літератури Гвардійського НВК Гвардійської сільської ради) та презентовано книги для спільного читання підлітками та їхніми батьками (Полігас В.О., учитель зарубіжної літератури та польської мови Шаровечківської ЗОШ І-ІІІ ст. Шаровечківської сільської ради). Обговорено відзначення пам’ятних дат, ювілеїв зарубіжних письменників та поетів у 2019-2020 н.р.» (Нахилко О.С., учитель зарубіжної літератури Іванковецького НВК Олешинської сільської ради) та віртуальні ресурси для вивчення зарубіжної літератури (Потравна В.Ю., учитель-методист Ружичанського НВК Розсошанської сільської ради).

Igor

27.08.2019

© Відділ освіти, культури, молоді та спорту Хмельницької РДА

Реєстрація

Відновлення паролю

Для відновлення паролю введіть Вашу електронну адресу, аби ми надіслали Вам лист з підтвердженням.

Відновлення паролю

На Вашу пошту надіслано лист з кодом підтвердження зміни паролю.