Оберіть розмір шрифту:

AAAA
logo

«Україно,любий край!»

«Україно,любий край!»

      

26 жовтня 2018 року в Хмельницькому районному Будинку культури відбувся районний етап обласного фестивалю української патріотичної пісні «Україно,любий край!» закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Фестиваль було проведено з метою пошуку і відкриття творчо обдарованих виконавців української пісні патріотичного спрямування,виховання національно-патріотичних почуттів та шанобливого ставлення до Батьківщини.

Колективи презентували пісенні твори патріотичного змісту в двох вікових категоріях: (молодша) – 7-13 років та (старша) – 13-18 років. Взяли участь у фестивалі учні Чорноострівської, Олешинської, Розсошанської, Гвардійської, Лісовогринівецької об’єднаних.

територіальних громад, учнівські колективи відділу освіти, культу, молоді та спорту Хмельницької районної державної адміністрації.  За результатами фестивалю кращі пісенні твори будуть представлені на обласному фестивалі української патріотичної пісні «Україно, любий край!» закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Igor

05.11.2018

© Відділ освіти, культури, молоді та спорту Хмельницької РДА

Реєстрація

Відновлення паролю

Для відновлення паролю введіть Вашу електронну адресу, аби ми надіслали Вам лист з підтвердженням.

Відновлення паролю

На Вашу пошту надіслано лист з кодом підтвердження зміни паролю.