Оберіть розмір шрифту:

AAAA
logo

«Творча спадщина В.Сухомлинського в практичній діяльності сучасної школи»

«Творча спадщина В.Сухомлинського в практичній діяльності сучасної школи»

         …знову доторкнулися до  перлин творчого доробку великого педагога, гуманіста, новатора В.Сухомлинського в знак пам’яті 100-річного ювілею від дня народження.

      25 жовтня 2018 року на базі Копистинського НВК  проведено засідання  круглого столу  з проблеми «Творча спадщина В.Сухомлинського в практичній діяльності сучасної школи», учасниками якого були заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори, голови методичних об’єднань класних керівників, бібліотекарі закладів освіти.

        У теоретичному блоці роботи звернулися до актуальних питань виховання особистості, зокрема: «Вічні цінності людини  очима  В.Сухомлинського  та  їх місце у практиці  сучасного освітнього  закладу» доповіла заступник директора з виховної роботи А.А. Площинська,  «Нові підходи до виховання  особистості ХХІ століття на ідейних засадах Сухомлинського»  презентувала  педагог-організатор Ружичанського НВК Фрич Р.М., успіхами та проблемами національно-патріотичного виховання поділилася педагог-організатор Розсошанської ЗОШ І-ІІІ ст. Ляшок Л.В., про використання педагогічних ідей  В.Сухомлинського  в роботі класного керівника сучасної української школи розкрила голова МО класних керівників Водичківської ЗОШ І-ІІ ст. Пуговиця Н.І.. Завідувач шкільною бібліотекою  Ружичанського НВК Потравна В.Ю.  переконана у тому, що пізнавальна і виховна сила слова  творчої  спадщини великого педагога є невичерпним джерелом виховання дитини сьогодення, а також розкрила нові форми роботи з юними читачами.

      Практичний блок роботи «Від творчого вчителя – до творчого учня» разом із вихованцями презентували директор Бойко А.Т. та педагог-організатор місцевої школи Штефанюк Ю.О.. Виставка дитячої творчості, рольова інсценізація творів В.Сухомлинського, презентація випускниками школи «Десять не можна за Сухомлинським» розкрили різнобарвний та творчий підхід до вибудови системи виховної роботи в сучасному навчальному закладі.

      Роботу круглого столу завершено «Вернісажем порад: 100 порад учителю нової української школи».

      Освітяни на яскравих прикладах виховної діяльності своїх закладів освіти довели, що ідеї В.Сухомлинського співзвучні із викликами нової української школи і є невичерпним джерелом  духовності  і розвитку особистості.

Igor

05.11.2018

© Відділ освіти, культури, молоді та спорту Хмельницької РДА

Реєстрація

Відновлення паролю

Для відновлення паролю введіть Вашу електронну адресу, аби ми надіслали Вам лист з підтвердженням.

Відновлення паролю

На Вашу пошту надіслано лист з кодом підтвердження зміни паролю.