Оберіть розмір шрифту:

AAAA
logo

Спартакіада серед допризовної молоді

Спартакіада серед допризовної молоді

        

 

На виконання районної програми військово-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Хмельницької районної ради від 31 травня 2017 року №2-19/2017, відповідно до Регламенту про проведення районної Спартакіади серед допризовної молоді у 2019/2020 навальному році, затвердженого наказом відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької районної державної адміністрації від 05.09.2019 №80-но та з метою формування в учнівської молоді національної свідомості,  патріотичних почуттів і готовності захищати свій народ, свою державу 10 жовтня 2019 року на базі Малиницького НВК було проведено Спартакіаду серед допризовної молоді. У заході взяли участь 60 юнаків та дівчат старших класів з десяти закладів загальної середньої освіти Хмельницького району та ОТГ.

 

Юнаки та дівчата 10-11-х класів демонстрували свої вміння та навички у неповному розбиранні та складанні автомата Калашникова, метані гранати Ф-1 на дальність, стрільбі на влучність з пневматичної гвинтівки, підтягуванні на перекладині,  бігу на дистанції 100 метрів та в одиночній стройовій підготовці.

 

Змагання було проведено на високому організаційному рівні,  учасники змагань проявили бійцівський характер, жагу до перемоги та в запеклій конкурентній боротьбі перемогу здобула команда Давидковецької ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце посіла команда Гвардійського НВК, ІІІ місце виборола команда Іванковецького НВК.

 

Протокол

 

 Дякуємо керівникам закладів освіти та вчителям предмета «Захист Вітчизни» за підготовку команд до змагань і вітаємо переможців.

Igor

11.10.2019

© Відділ освіти, культури, молоді та спорту Хмельницької РДА

Реєстрація

Відновлення паролю

Для відновлення паролю введіть Вашу електронну адресу, аби ми надіслали Вам лист з підтвердженням.

Відновлення паролю

На Вашу пошту надіслано лист з кодом підтвердження зміни паролю.