Оберіть розмір шрифту:

AAAA
logo

Семінар-тренінг щодо підготовки до ЗНО-2020 з української мови та літератури: можливість перевірити свої сили

Семінар-тренінг щодо підготовки до ЗНО-2020 з української мови та літератури: можливість перевірити свої сили

29 лютого 2020 року у стінах Хмельницького національного університету відбувся семінар-тренінг з написання власного висловлення при складанні ЗНО з української мови і літератури у 2020 році.

Семінар-тренінг мав профорієнтаційне спрямування та ознайомив учнів із процедурою ЗНО-2020, адже обов’язковим предметом для вступу на будь-яку спеціальність є українська мова та література.

Методист науково-методичного відділу Вінницького РЦОЯО Білоус Наталя Валентинівна поділилася з випускниками цінними рекомендаціями, як старанно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Наталя Валентинівна вказала на типові помилки та труднощі, з якими зустрілися в минулому році випускники, звернула увагу учнів на особливості та типи тестових завдань, критерії їх оцінювання.

Також присутні ознайомились із схемою нарахування тестових
балів, навчилися раціонально використовувати час, відведений на виконання завдань.

Випускники ставили запитання та отримували ґрунтовні відповіді, переглянули інформаційну презентацію та ділилися думками у ході бесіди.

Дехто з учнів розповів про те, як готується, скільки часу на це витрачає,
кількість пройдених тестів попередніх років.

Особливу увагу Наталя Валентинівна звернула на написання письмового висловлення. Прискіпливо розібрала кожний компонент висловлення, а саме: теза, аргумент, приклад, висновок.  Адже правильна побудова висловлення є запорукою гарного результату.

Випускники мали змогу практично відпрацювати кожний етап
висловлення прямо в залі та озвучити їх. Звернула Наталя Валентинівна увагу і на помилки, які часто допускаються при написанні твору, навела приклади
таких помилок.

Другий етап тренінгу включав написання власного висловлення на проблему: «Наскільки важливим є вміння оцінювати себе?» Учнів провели до аудиторій, де вони мали годину часу на виконання роботи. Учителі, які
супроводжували дітей, за бажанням, теж мали змогу перевірити свої знання.

Крім того, Хмельницьким національним університетом було презентовано факультети вузу та представлено виставкові інформаційні матеріали щодо вибору майбутньої професії. Випускники мали змогу ознайомитись з Правилами вступу до ВУЗів України.

Зустріч допомогла майбутнім абітурієнтам набути практичного досвіду, одержати додаткові знання, перевірити власні здібності та вміння, психологічно підготуватися до випробувань

Igor

02.03.2020

© Відділ освіти, культури, молоді та спорту Хмельницької РДА

Реєстрація

Відновлення паролю

Для відновлення паролю введіть Вашу електронну адресу, аби ми надіслали Вам лист з підтвердженням.

Відновлення паролю

На Вашу пошту надіслано лист з кодом підтвердження зміни паролю.