Оберіть розмір шрифту:

AAAA
logo

Семінар-практикум учителів історії

Семінар-практикум учителів історії

З метою вдосконалення професійної майстерності, підвищення рівня загальної дидактичної та методичної підготовки педагогів,  27.02.2020 на базі сектору освіти, молоді та спорту проведено семінар-практикум з учителями історії закладів загальної середньої освіти з проблеми: «Формування ключових компетентностей учнів на уроках суспільствознавчих дисциплін в умовах реалізації Концепції НУШ».

Досвідом роботи з питань компетентістного підходу та шляхами активізації пізнавальної  діяльності учнів на уроках історії поділилася Богуняк Олена Леонідівна, учитель історії Олешинської гімназії. Практичні аспекти формування ключових компетентностей учнів на уроках суспільних дисциплін презентувала Степанишина Ольга Станіславівна, учитель історії Івановецького ліцею. Лукашова Ганна Вікторівна, учитель Гвардійського НВК майстерно продемонструвала досвід роботи з питання формування інформаційної компетентності учнів на уроках історії. В практичній частині семінару  Богуняк О.Л. та Степанишина О.С. провели  майстер-клас  з колегами щодо використання сучасних навчальних технологій та методів, зокрема, методи скрайбінгу, синквейн,  ментальні картки. Учасники активно брали участь у майстер-класах та обговорювали на яких етапах уроку доцільно використовувати дані методики та ІКТ.

У рамках семінару методист РМК Мельник О.В. проаналізувала методичну роботу з учителями суспільствознавчих дисциплін  за І семестр 2019-2020 н.р. та за круглим столом обговорили нагальні питання.

Igor

02.03.2020

© Відділ освіти, культури, молоді та спорту Хмельницької РДА

Реєстрація

Відновлення паролю

Для відновлення паролю введіть Вашу електронну адресу, аби ми надіслали Вам лист з підтвердженням.

Відновлення паролю

На Вашу пошту надіслано лист з кодом підтвердження зміни паролю.