Оберіть розмір шрифту:

AAAA
logo

НОВІЙ ШКОЛІ-НОВИЙ УЧИТЕЛЬ

НОВІЙ ШКОЛІ-НОВИЙ УЧИТЕЛЬ

 

З 29 жовтня  по 2 грудня 22018 року відбувся черговий тренінг учителів  початкових класів НУШ, які працюватимуть з майбутніми першокласниками з 2019-20 н.р. Хмельницького району та ОТГ.

             Педагоги мали можливість підвищити свій рівень обізнаності щодо нормативної бази НУШ, структури та принципів Державного стандарту початкової освіти; змісту освітніх галузей, Базових навчальних планів, сформувати розуміння різних видів планування освітнього процесу, поглибити теоретичну та практичну готовність  з використання типових навчальних програм, удосконалити навички застосування активних методів навчання, в основі яких покладено компетентнісний, особистісно-зорієнтований, інтегрований та діяльнісний  підходи.

 Учасники тренінгу практично ознайомилися з методикою організації та проведення такого важливого в роботі з маленькими школярами щоденного етапу як ранкова зустріч. Саме у перші хвилини робочого дня вчителі мають створити позитивну атмосферу в учнівському колективі, налаштувати дітей на цікаву й захопливу діяльність упродовж всього навчального дня. Навчалися вчителі створювати моделі ефективного спілкування з дітьми та батьками. Детально ознайомилися з ідеєю емпіричного навчання з використанням конкретних предметів, з метою  ефективної організації освітнього середовища та різнобічного  розвитку для майбутніх першокласників  моделювали  свої класні кімнати.

Початок навчання дитини у школі – непростий етап для всіх учасників освітнього процесу. Школярики мають адаптуватися до нових умов, освоїти нові види діяльності, дорослі – учителі й батьки – допомогти їм зробити це легко, невимушено  з бажанням та захопленням.  Досягти це можна лише завдяки спільній злагодженій співпраці вчителя, школи та родини. Як це можливо зробити  на практиці і опрацьовували наші педагоги на модулі «Педагогіка партнерства».

            На тренінгах складали формулу успіху нової української початкової школи ,  модель нового вчителя та модель освітнього процесу сучасного учня.

Igor

04.12.2018

© Відділ освіти, культури, молоді та спорту Хмельницької РДА

Реєстрація

Відновлення паролю

Для відновлення паролю введіть Вашу електронну адресу, аби ми надіслали Вам лист з підтвердженням.

Відновлення паролю

На Вашу пошту надіслано лист з кодом підтвердження зміни паролю.