Оберіть розмір шрифту:

AAAA
logo

Нова українська школа: шлях до реформування

Нова українська школа: шлях до реформування

      Найважливіший чинник підвищення якості освіти – створення умов, які активізують професійно-пізнавальний пошук учителів, сприяють розвитку креативності, самостійності, творчого пошуку та підвищення професійного рівня. Саме в цьому напрямі проходив семінар – практикум директорів закладів загальної середньої освіти на базі Малиницького НВК. В рамках роботи семінару-практикуму висвітлювалися актуальні питання діяльності закладів освіти в умовах реформування у Хмельницькому районі та ОТГ.

      Створення освітнього середовища, спрямованого на розвиток здібностей учнів-одне з головних завдань всіх учасників освітнього процесу. Тому першим на семінарі і був розгляд питання «Нове освітнє середовище як складова створення школи для особистості дитини: творімо її разом» за участю начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Шеремети С.О..

          Адміністрація Малиницького НВК   презентували роботу закладу з питання «Нова українська школа- прагнення, напрацювання, перший досвід» ( Гусар В.Б.- директор НВК, Заєнц А.А.- заступник з навчально-виховної роботи та Бойко Катерина – педагог організатор).  На практичній частині керівники ЗЗСО мали змогу відвідати урок у першому класі НУШ ( вчитель Бойко О.І.),  з метою спостереження за формуванням компетентнісного та діяльнісного підходів до  навчання та уроку географії у 6 класі ( вчитель Марчук Т.В.) з метою спостереження за впровадженням сучасних технологій навчання на уроках географії.  Тренінг з керівниками  закладів освіти «Зміст початкової освіти у вимірі сьогодення» провела методист  районного методичного кабінету відділу освіти Заграйчук Л.М., на якому присутні у цікавій та доступній формі опрацювали нові вимоги щодо діяльності початкової освіти у вимірі сьогодення.

Igor

19.12.2018

© Відділ освіти, культури, молоді та спорту Хмельницької РДА

Реєстрація

Відновлення паролю

Для відновлення паролю введіть Вашу електронну адресу, аби ми надіслали Вам лист з підтвердженням.

Відновлення паролю

На Вашу пошту надіслано лист з кодом підтвердження зміни паролю.