Оберіть розмір шрифту:

AAAA
logo

Нова українська школа: нові підходи

Нова українська школа: нові підходи

Ефективне освітнє середовище,   налагодження співпраці всіх учасників освітнього процесу-основна мета  циклу проведення семінарів-практикумів для керівників закладів загальної середньої освіти  Хмельницького району. Ось і 29 січня 2019 року відбувся черговий семінар,  в якому взяли участь директори ЗЗСО району та ОТГ.

          Великого значення у Концепції набуває аспект педагогіки партнерства  між усіма учасниками освітнього процесу, головним завданням  якого є подолання інертності мислення, перехід на якісно новий рівень побудови взаємовідносин  між учасниками  цього процесу.

          Саме в цьому напрямі і проходив семінар – практикум директорів закладів загальної середньої освіти на базі Стуфчинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Лісовогринівецької об’єднаної територіальної громади. В основі роботи семінару-практикуму висвітлювалися актуальні питання діяльності закладів освіти в умовах реформування освіти у Хмельницькому районі та ОТГ, зокрема  роботи керівників з батьками учнів. А також учасники семінару-практикуму   ознайомились із створенням освітнього середовища школи, спрямованого на розвиток здібностей учнів, в даній ОТГ. Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Шеремета С.О. продовжила розгляд питання «Нове освітнє середовище як складова створення школи для особистості дитини: творімо її разом».

                    Адміністрація  Стуфчинецької ЗОШ І-ІІІ ст.  презентували роботу закладу з питання «Функціонування опорної школи-вимога часу», (Каштанова О.Е., директор школи, Качерай Л.М.,заступник з навчально-виховної роботи).    З метою спостереження за формуванням читацьких компетентностей та діяльнісного підходу до  навчання  керівники ЗЗСО  відвідали урок у першому класі НУШ ( вчитель Коваленко І.В.).      Тренінг з керівниками  закладів освіти з проблеми  «Зміст початкової освіти у вимірі сьогодення. Педагогіка партнерства ключовий компонент формування НУШ.» провела методист  районного методичного кабінету відділу освіти Заграйчук Л.М., на якому присутні у цікавій та доступній формі ознайомилися з основними принципами, рисами педагогіки партнерства та співпраці з батьками.

Igor

01.02.2019

© Відділ освіти, культури, молоді та спорту Хмельницької РДА

Реєстрація

Відновлення паролю

Для відновлення паролю введіть Вашу електронну адресу, аби ми надіслали Вам лист з підтвердженням.

Відновлення паролю

На Вашу пошту надіслано лист з кодом підтвердження зміни паролю.