Оберіть розмір шрифту:

AAAA
logo

Формування патріотичної свідомості учнів, їх готовності до захисту Вітчизни

Формування патріотичної свідомості учнів, їх готовності до захисту Вітчизни

  

Виховання патріотичних почуттів у молоді в розрізі подій сьогодення набуває дедалі більшої актуальності. Важливо у стінах школи сформувати готовність до виконання конституційного обов’язку та удосконалення життєво необхідних умінь та навичок кожної молодої людини. З цією метою та відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти, культури, молоді та спорту Хмельницької РДА 05 грудня 2019 року на базі Розсошанського ліцею відбувся семінар-практикум учителів предмету «Захист Вітчизни» на тему: «Формування патріотичної свідомості учнів, їх готовності до захисту Вітчизни».

Під час теоретичної та практичної частин семінару розглядались такі актуальні питання :

  1. Форми  і   методи   роботи  щодо  удосконалення проведення уроків з розділу «Вогнева підготовка» діючої програми «Захист Вітчизни» та військово-патріотичного  виховання учнівської молоді в  школах  району та ОТГ (Бобрик В.П., голова РМО вчителів з предмету  «Захист Вітчизни»).
  2. Участь вчителя предмета «Захист вітчизни» у проведенні заходів місячника військово-патріотичного виховання та оборонно-масової роботи в навчальних закладах (Погоржельський Е.Т., методист РМК).
  3. Методика проведення стройових тренувань (Погоржельський Е.Т., методист РМК).

На завершення учасники семінару  обмінялися враженнями, обговорили проблеми та досягнення організації заходів з військово-патріотичного виховання у своїх навчальних закладах.  

А також проаналізували  низку методичних прийомів, які сприятимуть активізації пізнавальної діяльності старшокласників, набуттю ними практичних навичок.  

 На завершення учасники семінару обмінялися враженнями, обговорили проблеми та досягнення організації заходів з військово-патріотичного виховання та цивільного захисту у своїх навчальних закладах.

Igor

10.12.2019

© Відділ освіти, культури, молоді та спорту Хмельницької РДА

Реєстрація

Відновлення паролю

Для відновлення паролю введіть Вашу електронну адресу, аби ми надіслали Вам лист з підтвердженням.

Відновлення паролю

На Вашу пошту надіслано лист з кодом підтвердження зміни паролю.